NTV Hava+
NTV Hava+

NTV Hava+ indir

NTV Hava+ indir

NTV Hava+ uygulamasıyla hava durumunu takip edebilir ve bulunduğunuz konumun da hava durumunu sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Doğuş Yayın Grubu A.Ş.’nin bedava sunduğu NTV Hava+ uygulaması ile bulunduğunuz yerin günlük ve haftalık hava durumu bilgisi hakkında bilgi alabilirsiniz. Hem arayüz tasarımı hem de ek özellikleriyle aynı hizmeti veren hava durumu programlarından ayrılan NTV Hava+ uygulamasını iPhone ve iPad’inize yükleyip, istediğiniz ilin hava durumunu sürekli takip edebilirsiniz.

NTV Hava+ programı ile günlük, saatlik ve 15 günlük hava durum tahmini almanın haricinde bulunduğunuz konumu harita üzerinden belirterek hissettiğiniz hava durumunu fotoğraflı olarak Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden paylaşabilirsiniz. Gideceğiniz bölgenin hava durumu hakkında net bir bilgi almak istiyorsanız, öteki kullanıcıların hava durumu haritasında oluşturdukları hava durumu simgelerine de bakabilirsiniz.

Türkçe olması ve yenilikçi olması bakımından klasik hava durumu uygulamalarından değişiklik gösteren NTV Hava+ uygulaması, iPhone ve iPad’inizde kesinlikle bulunması gereken uygulamalardan.

2.2 sürüm ile gelen yenilikler;

Yeni özellikler eklendi. Facebook giriş problemi düzeltildi. Kamera açılmama problemi düzeltildi.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

En çok takipçisi olan 10 Türk TikTok Fenomeni! – Ekim 2021

Geçtiğimiz günlerde dünya genelindeki kullanıcı sayısının 1 milyarın üzerine çıktığını duyuran, daha çok müzikal, eğlenceli ve eğitici ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir