Bright Weather
Bright Weather

Bright Weather indir

Bright Weather indir

Kullanışı kolay ve kapsamı geniş bir hava durumu uygulaması şeklinde karşımıza çıkmış olan Bright Weather kullanışı ve şık arayüzü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bright Weather, bedava indirilebilen geniş kapsamlı bir hava raporu takip uygulamasıdır. Kimse güzel bir seyahat planının beklenmekte olmayan bir yağış tarafından berbat olmasını istemez. İşte Bright Weather uygulaması da tam olarak bu amaç için tasarlanmış, yararlı bir uygulama.

Bright Weather’ın ilk göze çarpan özelliği son derece etkileyici bir tasarım anlayışına sahip olan arayüzü ve hava durumu efektleri. Uygulamaya birçok konum ile yer ekleyebilir ve bu eklediğiniz yerlerin anlık olarak hava değişimlerine ve ileri tarihli hava tahminlerine erişebilirsiniz. Böylelikle gelecekte yapacağınız planları da hava durumuna göre düzenlemiş olursunuz.

Ayrıntılı bilgi sunma özellikleriyle kullanıcıları hoş olmayan sürprizlere karşı uyaran Bright Weather’da tam olarak 12 saatlik tahminler bulunmakta. Rüzgarın esiş yönü, bulutların tipi ve hatta hissedilen sıcaklık değerlerine bile Bright Weather uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hava tahminlerinden harici Bright Weather’da ay hareketlerini bile takip edebilirsiniz. Oldukça şık görünen ekranı ile iPhone ve iPad’ini stand ile birlikte kullananlar için güzel bir uygulama olduğu düşüncesindeyim.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

En çok takipçisi olan 10 Türk TikTok Fenomeni! – Ekim 2021

Geçtiğimiz günlerde dünya genelindeki kullanıcı sayısının 1 milyarın üzerine çıktığını duyuran, daha çok müzikal, eğlenceli ve eğitici ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir