Xiaomi en ucuz kablosuz kulaklık için kolları sıvadı!

Xiaomi, Mi Air 2 Pro‘yu Ekim ayında tanıtmıştı. Artık şirket geçtiğimiz günlerde Weibo profilinde yeni bir kablosuz TWS kulaklık teaserı yayınladı. Bu yayınlanan fotoğrafta kulaklığın şarj kutusunun menteşe kısmında yeni bir Xiaomi logosu bulunuyor.

Bu teaserda ayrıyeten lansmanın ne vakit yapılacağı da belirtiliyor. 13 Mayıs Perşembe günü lansmanın yapılması bekleniyor. Lakin Xiaomi’nin yeni uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı için bir fiyat bilgisi şimdi paylaşılmış değil.

Xiaomi’nin uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı hakkındaki ayrıntılar

Paylaşılan görsellerde kulaklıkların kauçuk uçlu olduğu gözüküyor. Xiaomi, yakında çıkacak olan bu kulaklıkların şirketin amiral gemisi gürültü önleyici kulaklıkları olduğunu söyledi. Xiaomi Airdots Pro modelinde de Faal Gürültü Engelleme vardı lakin kullanıcı yorumlarına nazaran hiç de başarılı çalışmıyordu.

Bu modelde bir uygunlaştırma yapılıp yapılmadığı hakkında bir bilgimiz yok fakat düzgünleştirme olmasa bile kauçuk uçların kulağa sıkı bir formda oturmasından ötürü düzgün bir yalıtım yapacağı düşünülüyor. Kasanın dizaynında Xiaomi’nin yeni yuvarlak logosundan ilham alındı.

Xiaomi Airdots Pro modelinin kasasına nazaran daha ince bir dizayna sahip üzere duruyor. Kasa hiç köşesi olmayan cilalanmış bir dizayna sahip. Kasanın Mi Air 2 Pro üzere kablosuz sarjı destekleyeceği düşünülüyor. Ayrıyeten kasanın 500 mAh pil kapasitesine sahip olacağı düşünülüyor.

Xiaomi’nin yeni çıkacak olan uygun fiyatlı olması beklenen kablosuz kulaklığı ile ilgili elimizdeli bilgiler bunlar. Elbette lansman yapıldıktan sonra daha ayrıntılı bilgilere ulaşacağız. Sizin bu kulaklık hakkındaki beklentileriniz nedir? TWS kulaklıklar hakkındaki niyetleriniz nedir? Bizlerle yorumlar kısmında paylaşırsanız seviniriz.

POPÜLER KONULAR

Bu Konu da İlginizi Çekebilir

En çok takipçisi olan 10 Türk TikTok Fenomeni! – Ekim 2021

Geçtiğimiz günlerde dünya genelindeki kullanıcı sayısının 1 milyarın üzerine çıktığını duyuran, daha çok müzikal, eğlenceli ve eğitici ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir